Apsveicu ar jaunu gadu - Psiholog Riga|Konstantins Ziharevs

Помоги себе и сможешь Внутреннее понимание и знание поможетвам перенести все тя­готы жизнисо спокойствием и уравновешенностью.Это не значит, что в жизни у Вас не будетпроблем и разочарований, просто у вас будетсила преодолеть и разрешить эти проблемыуверенно и спокойно. Ваше здоровьев ваших руках. Ты прислушайся к сердцуоно всё знает. Ты посмотри на небооно всё понимает. Слушай своё сердце,и ты никогда не ошибешься - у тебя просто не получится ошибиться! помочь ближним

Пусть Ваша жизнь всегда будет светла
Перейти к контенту
Ar jaunu gadu!
Dārgie tautieši, draugi un tuvinieki!

 
Vēlos, lai laime un veiksme kļūtu par jūsu uzticamajiem pavadoņiem. Lai laime un labsirdība ir katra no mums. Lai šis gads atnesīs mums daudz pozitīvu un patīkamu notikumu! Kaut kas slikts paliek pagājušajā gadā. Un lai jaunajā gadā katru dienu tiktu piepildīta ar prieku un mīlestību.
Lai veselība būtu laba, un visu gadu jūs pavada tikai priecīgi notikumi, pozitīvas emocijas un panākumi visos virzienos! Lai tuvinieki priecājas, un piepildās vislabākie jūsu sapņi!
Un gribas visiem novēlēt, lai šajā gadā ar mums notiktu tas pats brīnums, par kuru mēs visi tik ļoti sapņojam. Katram ir savs brīnums , bet tas noteikti ir pats svarīgākais.

Es vēlos pievērst jusu uzmanību, ka dzīve bez politikas nepastāv. Vēlos, lai mēs visi būtu dzīvi un veselīgi, lai nodarbotos ar to, kas mums sagādā prieku. Vienmēr cīnieties par savām tiesībām un pienācīgi izpildiet savus pienākumus.
Vēlos sasniegt katram no jumms - jaunus virsotnes un pašrealizēties. Vēlējos vēl vairāk priecīgus mirkļus, kas pāries patīkamās jusu atmiņās, un tikšanās ar uzticamiem draugiem, labiem un kārtīgiem cilvēkiem un iemīļotiem jūsu mājas iedzīvotājem.

Vēlu jums gadalaikā būt tikai pozitīvu un labvēlīgu cilvēku vidē, pārdzīvot tikai patīkamas emocijas, priecāties par katru nodzīvoto dienu, dāvāt prieku un smaidus apkārtējiem. Lai mūs vienmēr ieskauj iemīļotie, godīgie un kārtīgie cilvēki. Un viss, ko jūs uzminat zem kurantu sitienā, noteikti piepildīsies.
Jaunajā gadā vēlos veikt iecerēto plānu izpildi, brīnišķīgu sarežģītu situāciju risināšanu. Vēlu mīlestības okeānu, veselību visiem, vieglumu dzīvē un problēmu neesamību.

 
Ar cieņu un mīlestību
 
Konstantīns Žiharevs
 
pārbaudi savas kaites un slimības, neejot pie simtiem ārstu
Viņpasaulē ar cieņu

Apbedīšanas pakalpojumiКонсультации психолога

Психологическая помощь

Назад к содержимому