Apsveicu ar jaunu gadu - Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs

MY BLOG | Константин Жихарев| Konstantīns Žiharevs
Перейти к контенту

Apsveicu ar jaunu gadu

Ar jaunu gadu!
Dārgie tautieši, draugi un tuvinieki!

Vēlos, lai laime un veiksme kļūtu par jūsu uzticamajiem pavadoņiem. Lai laime un labsirdība ir katra no mums. Lai šis gads atnesīs mums daudz pozitīvu un patīkamu notikumu! Kaut kas slikts paliek pagājušajā gadā. Un lai jaunajā gadā katru dienu tiktu piepildīta ar prieku un mīlestību.
Lai veselība būtu laba, un visu gadu jūs pavada tikai priecīgi notikumi, pozitīvas emocijas un panākumi visos virzienos! Lai tuvinieki priecājas, un piepildās vislabākie jūsu sapņi!
Un gribas visiem novēlēt, lai šajā gadā ar mums notiktu tas pats brīnums, par kuru mēs visi tik ļoti sapņojam. Katram ir savs brīnums , bet tas noteikti ir pats svarīgākais.

Es vēlos pievērst jusu uzmanību, ka dzīve bez politikas nepastāv. Vēlos, lai mēs visi būtu dzīvi un veselīgi, lai nodarbotos ar to, kas mums sagādā prieku. Vienmēr cīnieties par savām tiesībām un pienācīgi izpildiet savus pienākumus.
Vēlos sasniegt katram no jums - jaunus virsotnes un pašrealizēties. Novēlu jums nākamajā gadā būt ārkārtīgi pozitīvu, godīgu un labestīgu cilvēku apkārtnē, piedzīvot tikai patīkamas emocijas, izbaudīt katru nodzīvoto dienu, sagādāt prieku un smaidus apkārtējiem.
Lai mūs vienmēr ieskauj mīļoti, godīgi un pienācīgi cilvēki. Un viss, ko jūs domājāt pie kuranta zvaniņiem, noteikti piepildīsies.Vēlējos vēl vairāk priecīgus mirkļus, kas pāries patīkamās jusu atmiņās, un tikšanās ar uzticamiem draugiem, labiem un kārtīgiem cilvēkiem un iemīļotiem jūsu mājas iedzīvotājem.

Vēlu jums gadalaikā būt tikai pozitīvu un labvēlīgu cilvēku vidē, pārdzīvot tikai patīkamas emocijas, priecāties par katru nodzīvoto dienu, dāvāt prieku un smaidus apkārtējiem. Lai mūs vienmēr ieskauj iemīļotie, godīgie un kārtīgie cilvēki. Un viss, ko jūs uzminat zem kurantu sitienā, noteikti piepildīsies.
Jaunajā gadā vēlos veikt iecerēto plānu izpildi, brīnišķīgu sarežģītu situāciju risināšanu. Vēlu mīlestības okeānu, veselību visiem, vieglumu dzīvē un problēmu neesamību.

 
 
 
Ar cieņu un mīlestību
Konstantīns Žiharevs
Мои книги — рассказывают о том, как преодолеть трудности, отчаяние, поверить в себя и стать счастливым и здоровым человеком
Manas grāmatas runā par to, kā pārvarēt grūtības, izmisumu, noticēt sev un kļūt par laimīgu un veselīgu cilvēku
© Pages 2024.
Психолог Рига | Константин Жихарев:
Путь исцеления для вашего здоровья
Назад к содержимому