Kas un kā Latvijā kolonizē tautu?

www.psiholog.lv
www.diagnostika.lv
Константин Жихарев - книги - Блог
Перейти к контенту

Kas un kā Latvijā kolonizē tautu?

Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Politikā · 18 февраль 2022
Tags: KasunLatvijākolonizētautu?
Somu skolas ēdiens ir bez maksas. Tiek organizēta bufete, bērnam atļauts paņemt līdzi ēdienu, cik viņš vēlas. Ir atsevišķi ēdieni veģetāriešiem, bērniem ar alerģijām, bez glutēna, bez laktozes. Tikai kādas sešas maizes šķirnes.
Un tas vēl nav viss!

1. Somijas izglītība ir bezmaksas. Un viss pārējais – pusdienas, ekskursijas, skolas piederumi – arī ir bez maksas. Ja skolēni dzīvo tālāk par 2 kilometriem no skolas, viņus uz nodarbībām un mājās ved skolas autobuss. To visu apmaksā valsts: izglītībai atvēlēti pat 12,2% no valsts kopējā budžeta.
2. Vērtēšanas sistēma Somijā ir 10 balles, bet līdz 3. klasei Somijas skolā atzīmju nav. No 3. līdz 7. - verbālie vērtējumi: no "viduvēji" līdz "teicami". Tikai skolēns zina savus punktus. Lamāšana par atzīmēm šeit netiek pieņemta, tās tiek izmantotas, lai motivētu bērnu pilnveidot zināšanas un pielāgot savu individuālo mācību programmu.
3. Individuāla pieeja katram skolēnam
Šeit vienā nodarbībā skolēni var veikt dažādas sarežģītības uzdevumus – atkarībā no tā, ko spēj. Kopā mācās bērni ar dažādām fiziskajām un garīgajām spējām. Ja bērns netiek galā, skolotāji organizē viņam individuālas nodarbības. Turklāt tiek mācīti arī citi priekšmeti, piemēram, dzimtās valodas imigrantu bērniem.
Tiek uzskatīts, ka skolēns pats var izvēlēties, kas viņam noderīgāk: kad stunda viņu neinteresē, viņš var kaut ko darīt pats – lasīt grāmatu vai šūt.

4. Somijas skolās nav skolas formas. Uz nodarbībām var iet jebka: apģērbam nav prasību.
5. Bērniem šeit nav jāsēž pie rakstāmgalda. Nodarbības laikā viņi var sēdēt krēslos vai tieši uz grīdas. Siltajā laikā nodarbības notiek brīvā dabā, zālienā pie skolas vai amfiteātrī izbūvētos īpašos solos.
6. Mājasdarbu ir ļoti maz. Somu skolotāji uzskata, ka bērniem ir jāatpūšas un jāpavada laiks kopā ar vecākiem, nevis mājās. Mājasdarbi aizņem nedaudz laika un var būt ļoti interesanti: piemēram, vēstures stundā viņiem var lūgt intervēt vecmāmiņu, lai noskaidrotu, kāda bija dzīve 50. gados un noskaidrotu atšķirības starp to laiku un mūsdienu dzīvi.

7. Eksāmenu nav vispār
Somu skolotāji saka: “Vajag gatavoties vai nu dzīvei, vai eksāmeniem. Mēs izvēlamies pirmo." Tāpēc Somijas skolās eksāmeni nav. Skolotāji var izvēlēties vadīt pārbaudījumu, taču par obligātu tiek uzskatīts tikai standarta pārbaudījums 16 gadu vecumā vidusskolas beigās.
8. Šeit viņi māca tikai to, kas dzīvē noder. Galvenais, ko šeit māca bērniem, ir spēja mācīties un pielāgoties jaunai, pastāvīgi mainīgai pasaulei. Jums nekas nav jāpiebāz - varat vienkārši apskatīt Wikipedia.
9. Visas skolas ir vienlīdz labas. Somijā nav pieņemts izvēlēties skolu, katrs dodas uz mājām tuvāko. Šeit nav "elites" skolu, tās visas ir vienādas: lai kur bērns dzīvotu, viņam ir pieejama izglītības iestāde ar kvalificētiem skolotājiem, kvalitatīvi mācību materiāli un labs uzturs.
10. Skolā notiek iemigšanas ballītes. Reizēm bērni paņem guļammaisus un paliek pa nakti skolā ar skolotājiem - skatās filmas, spēlē spēles, guļ sporta zālē uz paklājiņiem, bet no rīta viņus cienā ar brokastīm ar saldējumu. Nu kā lai nemīl tādu skolu? Mēs arī negribētu to atstāt - dienu vai nakti!

Kāpēc cilvēkiem ir vajadzīga izglītība? Pirmkārt, ir jādefinē jēdziens izglītība. Izglītība ir process, kurā indivīds iegūst noteiktas zināšanas, prasmes un iemaņas. Izglītības procesā indivīds saņem visu nepieciešamo fundamentālo informāciju par ārējās pasaules uzbūvi, mācās runāt, rakstīt un skaitīt.
Pasaulē ir zināmas šādas izglītības funkcijas:
a) socializēšanās - cilvēka pielāgošanās vispārpieņemtām normām, tradīcijām un vērtībām;
b) izglītība - iepazīšanās ar morāles standartiem, spēja atšķirt labo no ļaunā.
c) uzkrātās pieredzes saglabāšana un nodošana - kultūras sasniegumi tiek nodoti no paaudzes uz otru caur izglītību;
d) indivīda radošo spēju attīstība;
e) cilvēka sagatavošana patstāvīgai dzīvei.

Skolotāja profesija. Šķiet, ka to ir ļoti viegli izskaidrot. Un tiešām, tālmācība internetā, jo īpaši vietnē YouTube, ir tikai daudz izglītojošu materiālu! Bet latviešu valodā gandrīz neviena... Kapēc ar to nenodarbojas LR īzglitības ministrija? Valdība un Saemas deputāti? Bet daudzās saskatu rupjas pedagoģiskas kļūdas, kas neļauj ne tikai kvalitatīvi, ne tikai apgūt, bet elementāri saprast materiālu (visu cieņu autoriem ). Tas ir kvalitatīvas profesionālās izglītības trūkums. Bet nē, Latvijā to dara ne velti. Valdība, Seima deputāti sistemātiski degradē (iznīcina) kvalitatīvu izglītību. Tas tiek darīts ar nolūku, lai iznīcinātu latviešu tautu un pārvērstu to par svešzemju (anglosakšu) vergiem. Tāpat Latvijas valdība paziņoja, ka veiksim paātrinātu skolotāju apmācības kursu grāmatvežiem, jo skolās nav pietiekami daudz kvalificētu skolotāju ar latviešu valodas zināšanām. Piemēram, pēc institūta beigšanas man bija desmitiem klades (burtnīcas) par psiholoģiju, pedagoģiju un mācību metodēm. Kvalitatīva izglītība ir ļoti, ļoti svarīga! Pat ja tas nav gluži noderīgs paredzētajam mērķim. Laba izglītība ir spēja mācīties, attīstīties, izprast ne tikai seksu, bet arī politiku, ekonomiku, pieklājību, taisnīgumu, ģimenes vērtības un daudz ko citu.

Rietumi nav izņēmums attiecībā uz vispārējiem vēstures principiem. Latviešu nacionālkonservatīvais filozofs Pauls Jurevičs ir rakstījis: “Jau simtām reižu rādīts un pierādīts, kur ved baudas izvirzīšana par galveno vērtību, un vēsture to jau ir daudzas reizes ar piemēriem parādījusi: atsevišķo cilvēku tā ved no cilvēcības atpakaļ pie dzīvnieciskuma, bet tautas pie sairšanas un pie pakļaušanas svaigākām tautām, kurām bauda vēl nav visaugstākais.”

Rakstnieks Maksims Gorkijs teica, ka buržuāzijas *skaistajai dzīvei* vajadzīgs stulbs un neizglītots cilvēks. Viņš viņiem ir labs, jo tas ir ārkārtīgi ērti, lai izmantotu viņa fizisko spēku. Un tikai uz strādnieku masu stulbuma un neizglītotības augsnes iesakņojas pasaules buržuāzijas vara.Minēšu divus piemērus: pirms diviem gadiem kāda Latvijas augstskola (Latvijas univesitāte) augstskolu iestājeksāmenos krasi pazemināja pamatzināšanu līmeni. Avīzēs bija raksti, ka pēc vidusskolas beigšanas skolēniem pietrūka pamatzināšanu daudzos priekšmetos. Ar šo 2022.gadu LU rektors paziņo, ka pirms ekzamenu stāšanās pamatzināšanu studijās steidzami jāievieš nulles kursa kurss... Pēc skolas beigšānas cilvēki nezin nodarbības pamatprasības. Tāda skolas izglitība, manuprāt, ir noziegums pret latviešu tautu.


Lai nepieļautu kļūdas vajadzīgajās jomās. Bez izglītības psiholoģijā daudzi kļūdīsies attiecībās ar cilvēkiem, bez izglītības fizikā un matemātikā būs kļūdas kaut kā konstruēšanā, bez minimālas biznesa izglītības - naudas iztrūkumi, bankroti utt.
Kvalitatīva izglītība tas ir simtiem valstu pieredze, tūkstošiem cilvēku un viņu kļūdu pieredze. Kvalitatīva izglītība ļauj ņemt vērā viņu kļūdas. Piemēram, nezinot. ka jums nevajadzētu ievilkt naglu kontaktligzdā, tas ir pilnīgi iespējams, ka to izdarīt un nokļūt nepatikšanās. Vai arī kā politiķi Latvijā saka, ka Latvija robežojas ar Ukrainu utt.
Latvijas vadītāji vienmēr izgudro riteni no jauna. Tāpat kā tur, kur nodoklis ir lielāks, mediji kodē iedzīvotājus un izplata klajus melus. Ir jāieslēdz intuīcija un jāzina, ka ir valstis, kur minimālā alga ir lielāka par 2000 eiro. Arī Latvijai ir daudz vēstnieku citās valstīs. Jūs varat ņemt informāciju un izmantot to šeit valsts attīstībai, savas tautas attīstībai un labklājībai. Bet Latvijā tas netiek darīts. Rodas jautājums – kas ir tautas ienaidnieki, kur viņi ir un no kurienes nāk?
Latvijas amatpersonam - paraugs. Kā izglītot un rūpēties par jauno paaudzi. Vai Jums nav kauna? Vai jus nav pāreduši? Vai jūsu rīcība un neizdarība nav noziegums pret Latvijas tautu?Eduards Šņepsts
Man ir jāprecizē, ka "ideoloģija" parasti ir noteiktu slāņu, iedzīvotāju segmentu interešu un domāšanas veida izpausme. Tas nav kaut kas nošķirts no cilvēku interesēm. Jums ir pilnīga taisnība, ka Latvijā esošo partiju vadītāji priekšvēlēšanu kampaņas laikā parasti tikai slēpjas  aiz ideoloģijas, taču viņu patiesās intereses ir pilnīgi atšķirīgas un tas ir viņu privātās intereses. Un tie parādās jau varas laikā. Problēmas sakne ir tāda, ka lielākā daļa Latvijas "partiju" faktiski nav partijas, bet gan noteiktu pazīstamo personību fanu grupas, kas tikai formāli atbilst nosaukumam "partija", lai reģistrētos ar mērķi, lai viņu veidotāji tiktu pie varas. Problēmu var atrisināt, tikai ieviešot demokrātijas principus partijas iekšējā dzīvē. Ja partija apvieno cilvēkus ar vienādām interesēm un domāšanas veidu (un tas nozīmē vienas un tās pašas ideoloģijas atbalstītājus), un viņi paši izvirza, kontrolē un maina savus līderus un pārstāvjus no viņu vidus, tad deputātu lojalitātes problēmu, pret viņu pirmsvēlēšanu solījumiem, var atrisināt. Galīgi šo problēmu var atrisināt, īstenojot Vēlētāju biedrības "Mēs esam Latvija" priekšlikumu par tiesību piešķiršanu partijām atsaukt savus uzticību zaudējušos deputātus, aizstājot viņus ar nākamajiem sarakstā. Atliek tikai īstenot tos soļus, kurus var veikt tikai paši pilsoņi, kuri saprot, kā demokrātija "darbojas" un kuri vēlas to izmantot savas valsts pārvaldīšanai. Proti, jā viņi apvienosies partijās atbilstoši dažādu iedzīvotāju slāņu interesēm, (tas nozīmē pēc ideoloģijas), bez autoritāru "partijas veidotāju" dominējošās ietekmes ar to merkantilajām interesēm. Un jā pieņems partiju statutus, kurās parasto biedru kopienai būs izšķiroša nozīme. Diemžēl vai nē, bet ideoloģija nav juridiski definēts jēdziens. Kontroli par tās klātbūtni un izpildi nevar veikt valsts tiesībaizsardzības iestādes. Iedomājieties tikai: kurš valsts vārdā un pēc kādām "tiesību normām" vērtēs ideoloģisko koncepciju un deputātu rīcības atbilstību tām? Konkurējošo partiju pārstāvji atbilstoši viņu politiskajām interesēm? Atvainojiet, bet tas nav iespējams. Tāpēc pastāv demokrātija, lai ideoloģijas jautājumus politikā izlemtu pilsoņi atbilstoši savām redzējumam  un tiesībām. Ja sabiedrība nespēj savās interesēs izmantot tādu instrumentu kā demokrātija, tad demokrātisku procedūru aizsegā savās interesēs valdīs avantūristi no politikas. Un tur tas nav tālu no diktatūras. Starp citu, kad tiesībaizsardzības iestādes sāk iesaistīties "ideoloģijās" (izņemot ekstrēmistu ideoloģiju izpausmju apspiešanu), tā ir viena no diktatūras pazīmēm.

Britu politologs Lorenss Brits, (Lawrence Britt) izpētījis septiņu fašistu režīmu pieredzi - no Hitlera līdz Pinočetam - formulēja to kopīgās iezīmes:
14 fašisma pazīmes pēc Lorensa Brita:
1. Obsesīva patriotisma propaganda
2. Cilvēktiesību nicinoša noliegšana
3. Sadarbība pret noteiktiem it ka kopējiem ienaidniekiem
4. Pārsvars aizsardzības tēriņos
5. Dzimuma diskriminācijas kūdīšana
6. Preses (mediju) kontroles pārņemšana
7. Apsēstība ar it ka nacionālo drošību
8. Reliģijas un valsts saplūšana
9. Oligarhijas un partiju valsts aizsardzība
10. Darba ņēmēju arodbiedrību aizskaršana
11. Zinātņu, mākslas, cienīgas izglītības nevērība
12. Apsēstība ar kriminālvajāšanu par noziegumiem
13. Visu patērējošs nepotisms un korupcija
14. Apzināti viltotas vēlēšanas

Kā dzīvo un uzvedas tautas ienaidnieki? Cik daudz ienākūmus saņem mēnēsī? Kā viņi aizsargā savus tautiešus? Kur pazuda patriotisms pret savu tautu, savu zemi? Vai tas ir vajadzīgs un vai var uzticēties tautas ienaidniekiem? Kur paliek sociālais taisnīgums tautas ienaidnieku prātos un rīcībā? Nedrīkst aizmirst un vērst uzmanību uz to, ka šādiem * cilvēkiem *, tautas ienadniekiem ir papildus ienākumi algai.... Kam * brīvā * Latvijā ļoti labi dzīvot? Skaisti politiķu izteikumi saka, ka visa vara pieder tautai? Bet tautas ienaidnieku sociālais līmenis ir simtiem reižu augstāks nekā lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Kur pazuda taisnīgums, pieklājība, godīgums? Kāpēc tādi * cilvēki * tevi uzskata par draisku aitu ganāmpulku? Vai jums ir savs ego?Nevakcinētiem joprojām ir aizliegts uzart laukus un sēt labību citiem. Aizliegums pieņemt darbā bez kovidsertifikātiem sāk sagraut Latvijas ekonomiku
Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdība ir nākusi klajā ar jaunu regulējumu Covid-19 pandēmijas laikā, kur no 1. marta tiks atcelta virkne līdz šim pastāvējušo tirdzniecības un visu veidu ierobežojumu, taču “ierobežojumu suņa aste tiek cirsta pa mazam gabaliņam” – saskaņā ar veselības ministra Daniela Pavļuta (“Attīstībai/Par!”) “trīs soļu plānu” daļa to tiek atcelta ar 1. martu 2022.g., vēl daļa varbūt paliks spēkā līdz 1. aprīlim. Atkal sabiedrībā ir dziļa nesapratne, kādi ierobežojumi uz kādām ļaužu grupām un nozarēm un cik ilgi attieksies.

1939. gada 23. augustā tika parakstīts Molotova-Ribentropa pakts, un 1989. gada 23. augustā divi miljoni baltu izveidoja aptuveni 600 kilometru garu cilvēku ķēdi, kas savienoja Tallinu, Rīgu un Viļņu. Tad viņi gribēja atgādināt, cik negodīgi pasaules lielvaras kādreiz sadalīja pasauli.
“Baltijas ceļš bija brīnišķīgs, tur roku rokā stāvēja gan krievi, gan latvieši.
Baltijas ceļā cilvēki iestājās par brīvību, neatkarību, draudzību, sociālo taisnīgumu, pieklājību un godīgumu.


Kāpēc un cik tieši cilvēki tiek padzīti no savas dzimtenes, kāpēc zeme tiek pārdota ārzemniekiem? Kāpēc iznīcināja rūpnīcas, (darba vietas)? Kāpēc skolās lieto narkotikas? Kāpēc tiek iznīcināta lauksaimniecība? Kāpēc lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju 30 neatkarības gadus sāka dzīvot sliktāk un nabadzīgāk? Kādas ir Latvijas valsts prioritātes? Cilvēks un dzīves sociālo līmeni paaugstināšanā? Vai arī nācijas un latviešu tautas  paverdzināšana no ārzemnieku puses? Kam vispār piedēr Latvijā? Олег Никифоров - Krievu okupācijas gados latviešu tautas skaits vienmēr auga.. bija uzbūvētas rūpnīcas, fabrikas, skolas, bibliotēkas, koncertzāles.. attīstījās Latvijas zinātne... attīstītājas lauksaimniecība... Katram cilvēkam bija darbavieta. Nebija miljonārus... bija patiesa līdztiesība un vienādas iespējas visiem...  Valstīs, kur tiek īstenota nacionālistiska un nacistu politika, labklājība nekad nav bijusi. Tā vēsture stāsta... Visas attīstītās valstis cīnās par savu produkta ekonomiku un mārketingu visā pasaulē. Kas ir valsts? Tie ir cilvēki (tauta) un zeme. Tās ir skolas un universitātes. Tās ir rūpnīcas. Tā ir lauksaimniecība un zivju pārstrāde un tā tālāk... Kas Latvijā pieder tautai? 25% zeme? Pārējo zemi nopirka ārzemnieki... Iznīcināja rūpnīcas... Pilsētās joprojām ir ūdensvads, gāze un kanalizācija, kas izgatavota ar okupantu rokām... Kam pieder zeme, bagātība no Latvijas? Hidroelektrostacijas, gāzes krātuves, Latvijas flote utt. Kam Latvijā pēc konstitūcijas pieder vara? Simtiem miljonu aiziet no valsts uz kontiem ārzemju bankās... Un tautai - savas zemes saimniekam par 30 neatkarības gadiem, paceļ nodokļus un nodevas...
Edgars Tavars: Valdība pret cilvēkiem izturas sliktāk kā pret dzīvniekiem
Saruna ar Saeimas deputātu, Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētāju Edgaru Tavaru.
(https://neatkariga.nra.lv/intervijas/339154-edgars-tavars-valdiba-pret-cilvekiem-izturas-sliktak-ka-pret-dzivniekiem?utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvLinks&utm_content=redirect&fbclid=IwAR303YKPncUL9tGhFklf5IXHWZ0NeGfEquo9e8lItsACOb_F6m6zHyKKHC0 )

Kolindra Grabara-Kitaroviča kļuva par Horvātijas prezidenti 2015. gadā. Lai nomaksātu valsts parādus, Kolinda pārdeva amatpersonu lietošanā esošo prezidenta lidmašīnu un 35 augstākās klases mersedesus. Visus ieņēmumus viņa atdeva valsts kasē. Viņa uz pusi samazināja algas sev un ministriem, bet vēstniekiem un konsuliem – par 60%. Ja ekonomika nedarbojas, jūs nevarat aplaupīt savus cilvēkus, viņa domāja.

Tatjana Pavlova - Viena tāda gudra visā Eiropā, unikāla... Pārējie nāk pie varas, lai paķertu kādu resnāku gabalu... Horvāti var lepoties ar gudru prezidentu, un pat skaistuli...
Elenka - Nu tā nav Latvija, te domē un Seimā nav tādu sieviešu un vīriešu.

Smadzeņu funkcionalitātes samazināšanās noved pie tā, ka nākotnes vīzija pārstāj darboties, cilvēks zaudē spēju domāt, ko darīt, kā rīkoties, veidot nākotnes attēlus. Ja cilvēks pie telefona vai pie datora pavada vairāk nekā 2,5 stundas dienā, strauji pieaug depresīvās domas, sabiedriskaja neuzticēšāna, agresivitāte. Turklāt tiek samazināta spēja mācīties. To apstiprināja Oksfordas universitātes Blavatnikas valdības skolas rektors Ngeirs Vudss. Sakarā ar to zūd komunikācijas prasmes reālajā dzīvē, cilvēks pārstāj saprast citu cilvēku problēmas, pieaug atsvešinātība un pārpratumi.

Jebkuru domu, ko smadzenes spēj iedomāties, var ievietot algoritmā, un, ja jūs ņemat vairākas smadzenes un saskaņā ar dotajiem kritērijiem ievietojat dažādus viedokļus par algoritmu, jūs izveidojat kolektīvu lēmumu pieņemšanas procesu. Kad sāc šaubīties, tu pievēršas šim algoritmam un tur tiek ņemti vērā dažādi viedokļi, tevi vairs neierobežo savs lēmums. "Pilnīgi novecojusi pieeja ir ierobežot jūsu smadzenes un neiesaistīt kolektīvo domāšanu," rezumēja Dalio.
Šie ekonomikas forumā aktualizētie jautājumi nav saistīti ar ekonomiku, bet gan ar izglītību, taču tie ir ļoti svarīgi cilvēku attīstībai. Galvenā problēma Latvijā ir skolotāji: kas māca mūsu bērnus?”. Daudziem skolotājiem, pat tiem, kuriem ir labas zināšanas, nav tādu komunikācijas prasmju, kas palīdzētu kvalitatīvi mācīt. Var teikt, ka skolotājs nav profesija, labs skolotājs tas ir aicinājums. Skolotāji ir jāmāca...

Un valsts galvenais pienākums ir iesaistīties izglītības projektos, nevis zagt un pazemot savus cilvēkus.

Egils Ņirgulauks - Klauss Švābs nekad nav slēpis, ka civilizācijas atiestatītāju rokās ir plašs instrumentārijs savu plānu īstenošanai: “Protams, mūsu rokās ir bizness. Un kā svarīga auditorija mūsu rokās ir politika. Mēs uzturam pastāvīgas partnerattiecības ar daudzu pasaules valstu valdībām. Un, protams, mums ir starptautiskās nevalstiskās organizācijas, arodbiedrības un, protams, masu informācijas līdzekļi. Un pats galvenais, eksperti, zinātnieki un akadēmiskās aprindas, jo ja mēs skatāmies nākotnē, es domāju, mums jāskatās uz jauniem risinājumiem un jaunus risinājumus lielā mērā nosaka tehnoloģiskā attīstība. Jā, mums ir arī reliģiskie līderi un mums ir ļoti svarīgi sociālie uzņēmēji.” Rečikisti, protams, nobanos ikvienu, kas izliks šo publiski pieejamo informāciju un piedevām inkriminēs sazvērestības teoriju izplatīšanu. “Bauram” nebūs patiesību zināt!

Maksims Mirovičs - Es tagad uzrakstīšu dīvainu lietu, bet domāju, ka tu man piekritīsi. Pašreizējie kausiņi ir daudz sliktāki nekā iepriekšējie. Brežņevs nebija tik nīsts. Gorbačovs vispār bija kā cilvēks. Nu tagadējie ir pilnīgi kaut kādi briesmoni. Tā ir taisnība, ko saka – melnie nāk pēc pelēkajiem.
Olga - Es kādam kadrez tā teicu. Mana jaunība krita uz šausmīgas stagnācijas un liekšķeres. Bet manā laikā parasta vates bija deficīts. Visi melni lamāja režīmu. Un tagad es saprotu, ka tā bija brīvība. Salīdzinot ar šodienu. Mēs nemaz nebaidījāmies.

Vorons - Lieta nav dīvaina – tā vairs nav liekšķere. Mums ir darīšana ar liekšķeres sadalīšanās produktu - smirdīgu un indīgu vielu, toksisku visai cilvēcei.
Liekšķere nobijās un ticēja. Šie ne no kā nebaidās un dzīvo tikai no kariem, terora, manipulācijām ar apziņu un tautu aplaupīšanas. Mosties, ieslēdz smadzenes un rīkojies. Nebalso par...!!!??? Balso par jauniem cilvēkiem, par jaunām idejām, partijām... Ņem varu savās rokās un veido cienīgu nākotni un tagadni.
❗️❗️❗️ Eiropas Savienības komisārs: Obligāta vakcinācija vairs nav nepieciešama.

Eiropas Savienības Ekonomikas komisārs Paolo Džentiloni izteicies, ka tas laiks ir pagājis, lai vēl apspriestu obligāto v#kcināciju pret populāro vīrusu. Par to bija pamats runāt pirms vairākiem mēnešiem. Lai nu tā būtu, ka jautājums par obligātu v#kcin#ciju vairs nekad netiek iekļauts nevienas valsts vadītāju dienaskārtībā. Ja tā tiek piedāvāta, tad tikai un vienīgi brīvprātīgi.

Pērn (2021.g.) Latvijā miruši 34 142 cilvēki, kas ir augstākais rādītājs pēdējo desmitgažu laikā, vēsta LETA, atsaucoties uz Centrālās statistikas pārvaldi (CSP). (tas ir kad piespieda darīt potes it ka brīvprātīgi)

KORUPCIJA LATVIJĀ  - https://www.youtube.com/watch?v=EfO3i5mseS8
https://www.youtube.com/watch?v=ioXIoqUBuvIDomas un skaņas ir viena medaļas puse. Taču cilvēka darbība un LR Tautas pazemošana? Maldišana, tautas apzagšana ir medaļas otra puse. Dzīvē vajag savas domas pārvērst darbos... Būtībā cilvēks tiek novērtēts pēc viņa darbiem. Ja viņš vēlas un prot tās (lietas) darīt forši, ar mīlestību, tad šādu cilvēku var saukt par cilvēku ar lielo burtu. Ja cilvēks kaut kā, kaut ko dara (zog, maldina LR Tautu, reģistre kabatas un ofšora firmas naudas parskaitīšānai), vai nedara vispār neko tautas vairākumā labumām, (jaņēm vēra, ka visi mūsu valdibas jēredņi ir miļjonāri un miļarderi, bet tautas pāradi aug, šādu cilvēku var saukt par cilvēku ar mazu burtu. Mums vienmēr jāatceras, ka viens cilvēks nav karotājs uz lauka.
Panākumi dzīvē ir patiesu, reālu mērķu un vēlmju sasniegšana, tā ir iespēja vadīt dzīvesveidu, kas atbilst jūsu cilvēku īpašībām, cilvēka personībai un veicina harmonisku visu vairākuma cilvēku vajadzību apmierināšanu.

Mihails Saakašvili: “Es pierādīju, ka postpadomju valstis spēj attīstīties milzīgā tempā, pārtraucot zādzības un nodrošinot likuma varu, un viņi visi ļoti baidās, ka viņu valstu pilsoņi vēlēsies dzīvot šādi. Viņi pielīp pie siles un, tiklīdz rodas draudi, ka viņi tiek atstumti no siles un tiek tiesāti par viņu noziegumiem, viņi sāk kliegt, ka tas novedīs pie neatgriezeniskām sekām. Viņi smagi cenšas pārliecināt cilvēkus, ka labākais risinājums būtu atstāt viņus pie siles. "
Ja valsts tiek nozagta un notiek korupcija, tad valstī "pirmās personas" un partijas 1 amatpersonas ir zagli un korumpētas amatpersonas!
Latvijas pilsonis, patriots - palīdzi valstij... Mirst pirms pensijas. Lai visi nodokļi paliek zagliem un blēžiem... Tu esi brīvs - izdari izvēli... Vakcinējies un vienkārši paraksties, ka pats brīvprātīgi un bez piespiešanas devies vakcinēties......


Dzīve ir interesantāka, ja tu daudz zini par pasauli un esi atbildīgs par sevi, par savu ģimeni, par saviem cilvēkiem, par savu Tautu.

Konstantīns ŽiharevsCreated with WebSite X5
Назад к содержимому