LR TAUTA RUNA 2022.g.

www.psiholog.lv
www.diagnostika.lv
Константин Жихарев - книги - Блог
Перейти к контенту

LR TAUTA RUNA 2022.g.

Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Politikā · 18 февраль 2022
Tags: LRTAUTARUNA
Gunars Japins
Ja kādam Latvijā slikti, visa Eiropa vaļā! Var arī uz "draudzīgām" austrumvalstīm doties.
Raimonds Nipers
Gunars Japins Tieši tāds arī ir Vienotības plāns - piespiest visus aizbraukt, Valsts teritorija ir jāatbrīvo no pamatnācijas!
Jānis Luksis
Nesaprotu ko var murgot par kaut kādu demkrātiju.
Linda Ozola
Re kur Latvijas prostitūtas, šitās morālās padibenes vajag iegaumēt labi!
Ieva Ozoliņa
Man aizvien vairāk un vairāk nedod mieru jautājums, kurā tunelī, tad tiem speciālistiem tās izglītības ir iegūtas!
Ivars Pomers
Viņiem izglītības vispār nav! To, kā izglīto Rietumos, nevar saukt par izglītību, tā drīzāk ir zombiju fabrika!

Uldis Kurvīts
Valsts par 1,45 Miljoniem renovēto Ērgļu arodvidusskolu pārdod izsolē par 30 tūkstošiem!
https://izsoles.ta.gov.lv/.../0027ea02-d899-4155-9b10...
http://www.lvif.gov.lv/.../1_20141106_pasiv_eku_dienas.pdf
Inese Puķīte
Vajag pārbaudīt cik Antivielu ir palicis pēc vakcīnas Faizer, Astra Zaneca, Moderna, Džonson vakcīnām?
Neatkarīgā Rīta Avīze - Deputāts Rihards Kozlovskis saņēmis tūkstošiem eiro par darba imitāciju

Vaiga un padušu sviedros stigdami, Saeimas deputāti, kuri bija iekļauti parlamentārās izmeklēšanas komisijā (PIK), izlēma, ka nenosauks atbildīgos par pandēmijā pieļautajām kļūdām. Patiešām, kāda vella pēc vajadzētu nosaukt Kariņa, Reira, Pavļuta un Viņķeles vārdus, ja tos var arī nenosaukt?! Kuram gan no tā būtu labāk? Tas bija svarīgākais jautājums, un par to komisijas vadītājs Rihards Kozlovskis (JV) arī saņēma atalgojumu.
Kad beidzot pensionāri un ģimenes ar bērniem sāks saņemt sociāli aizsargājušos valsts solītos pabalstus?

Ivars Kurpnieks
Tad ,kad Augšas vairs nevarēs saņemt naudu par ne ko un Apakšas vairāk negribēs saņemt ne ko ,tad situācija mainīsies.

Raimonds Nipers
Polijā samaksāti 70 eiro. Lietuvā būtu 200...bet Latvija tas izmaksātu 250 eiro! Polija ir nacionāla valdība kura izprot ekonomiku, bez komunistiem un globālo finanšu pārstāvjiem un kura aizstāv savu iedzīvotāju intereses. Poļi mācēja ES fondus ieguldīt ražošanā un infrastruktūra, kamēr Latvijā ES finansējumu izkaisīja vējā, cēla muzejus, dabas takas, remontēja skolas kuras tūlīt pēc remontiem slēdz ciet. Latvija no Polijas ekonomiski jau atpaliek par 13 gadiem !
Un 2009. Gada krīzi veiksmīgu pārvarēja devalvējot savu valūtu par 20% - kamēr Latvijā, pēc globālistu ieteikuma bija veikts ekonomiskais eksperiments veicot iekšējo devalvāciju - rezultāta tautsaimniecības zaudējumi 10 gadu periodā sastāda ap 60 miljardiem eiro!
Gatis Auziņš
Grieķija arī ES fondus izmantoja pareizi, sakārtojot ceļu tīklu, kamēr pie mums tikai muzeji, baznīcas, un citādas stulbības…

Juris Kaļķis-Hanibāls Lekters
IDEĀLAIS ADEKVĀTUMS
Tauta, kura izveidojusi valsti, vienmēr saskaras ar adekvātuma problēmu. Bez tās nav iespējama tautas politiskā prakse. Turklāt adekvātuma problēma attiecas uz tautas valsts pastāvēšanas pašiem fundamentālākajiem pamatiem. No adekvātuma ir atkarīgs tautas un valsts liktenis.
Runa ir par tautas un valsts varas (“tautas kalpu”) adekvātumu. Tātad runa ir par tautas un tās deleģēto (ievēlēto, atbalstīto, cienīto) varas pārstāvju adekvātumu – savam uzdevumam precīzu atbilstību. Tāds adekvātums ir obligāti nepieciešams valsts virzībai. Ja iestājas adekvātuma krīze, tad valsts pastāvēšana ir apdraudēta. Valsts varai ir jābūt leģitimētai. To nodrošina ideāls adekvātums starp tautu un valsts varu – parlamentu, valdību.
Adekvātuma problēma jau ir sastopama Bībelē. Svētajos rakstos tauta pati izvēlas valdniekus, un tauta pati ir atbildīga par valdnieku rīcību. Par to speciāli norādīts Pirmajā Ķēniņu grāmatā. Dievs dod tautai tādus valdniekus, kādus tauta vēlas un ir spējīga dot . Visu izšķir tautas cilvēciskā kvalitāte: „ Zemes grēku dēļ notiek daudz pārgrozību valdnieku un valstu starpā; bet ļaužu nopelnu dēļ, ja ļaudis ir gudri un prātīgi, valstis un valdnieki pastāv ilgi” (Sp 28:2).
“Otrajā” pseidorepublikā vienmēr ir bijis ideāls adekvātums. Saeimā, valdībā ir izvirzīti latviešu tautas kvalitātei ideāli atbilstīgi “tautas kalpi”. Latviešu tauta vienmēr ir pratusi atrast un atbalstīt sev adekvātus indivīdus. Tāpēc, piemēram, valdība vienmēr ir slavēta, lutināta un nekādi sociālie protesti nav apdraudējuši “brīvvalsti” ar kriminālo kapitālismu un tās organizētās noziedzības brīvību un nesodamību. Tāda iekārta acīmredzot ir adekvāta latviešu tautas cilvēciskajai kvalitātei, kuru, protams, publiski reprezentē inteliģence.
Šai reprezentācijai un reizē ideālajam adekvātumam ir skaists simboliski tipisks piemērs. Tas sastāv no latviešu inteliģences parauga un varas visaugstākā pārstāvja parauga. Starp abiem paraugiem ir ideāla saskaņa gan prāta ziņā, gan morāles ziņā. Abi simboliski tipiskie paraugi liecina par latviešu “tautas kalpu” ideālo atbilstību latviešu tautas inteliģences politiskajām prasībām.
Inteliģences paraugs ir slavenā tirāde: “Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos”. Savukārt varas visaugstākā pārstāvja paraugs ir šāds: “Levits: jau šonedēļ jālemj par pienākumu vakcinēties noteiktu profesiju pārstāvjiem”.
Abi paraugi neapšaubāmi ir viena kvalitatīvā līmeņa izteikumi. Nav jēdzieniski jāprecizē, kāds ir šis līmenis. Katram psihiski veselam cilvēkam ir skaidrs, ka tiekamies ar totāli amorāliem un totāli bezprātīgiem izvirdumiem. Latviešu inteliģence ir tikpat “spoža zvaigzne” kā tās dievinātā “spožā zvaigzne” nācijas tēvs. Atkārtoju: starp tautu un valsts varu eksistē ideāls adekvātums. Latvijas liktenis nav apdraudēts. Latviešu tauta vairs nav spējīga akceptēt pozitīvas konstruktīvas reformas neatkarības atgūšanai, kriminālā kapitālisma likvidēšanai, organizētās noziedzības izskaušanai, obligātās vakcinācijas nepieļaušanai, veselo cilvēku diskriminācijas novēršanai utt. Tautas galvenais ģeneratīvais spēks, inteliģence, nav pilnīgi nekur derīga.

Светлана Чернова –
Esam pat zaudējuši zemi, ārzemju kompānijas to izpērk. Latvijai vajag jaunu konstitūciju, ir pienācis laiks, jāmaina likumi un laiks tautai apvienoties šim nolūkam. Ja tam ir vajadzīgi referendumi, tad ir jāsavācas un jābalso, citādi nekādi nevar. Latvijā valda bardaks, te dzīvo tikai varas iestādes un tai pietuvinātie radi un draugi.
Мы даже землю уже свою потеряли, скупают иностранные компании. Нужна новая конституция Латвии, время пришло.Надо менять законы и народу пора объединяться для этого. Если для этого нужны референдумы, значит надо собираться и голосовать, иначе никак. В Латвии бардак,только власть и приближенные к ней родственники и друзья тут жируют.
Николай Буйвид
К этому хочу добавить, что суд европейского союза, в 2019 году, в Люксембурге, своим решением отменил свободу слова. Этим решением этот суд, вместе с латвийским судом запретил человеку публиковать видеозапись полицейских, когда они исполняют свои обязанности. А мы говорим об открытости информации об должностных лицах и о борьбе с коррупцией. Vēlos piebilst, ka Eiropas Savienības tiesa 2019. gadā Luksemburgā ar savu lēmumu atcēla vārda brīvību. Ar šo lēmumu šī tiesa kopā ar Latvijas tiesu aizliedza personai publicēt videoierakstu, kurā redzami policisti, kad viņi pilda savus pienākumus. Un runa ir par informācijas atklātību par amatpersonām un cīņu pret korupciju.
Сергей Муливанов
Я жду, когда же все поймут, что именно с одобрения и бездействия Европы, ЕС и Европарламента происходит геноцид, ведутся войны и возрождается фашизм.
Есть те, кто это понимает и их это устраивает, но много тех, кто в это не верит. С трибуны прозвучали бандеровские речевки, фото убитого РЕБЁНКА у депутата ЕП отобрали, депутату прервали речь, вывели насильно с трибуны. Что вам ещё надо-то?! Про неграждан напомнить сколько было докладов и этим депутатам наплевать на геноцид? Gaidu, kad visi sapratīs, ka tieši ar Eiropas, ES un Eiropas Parlamenta piekrišanu un bezdarbību notiek genocīds, kari un atdzimst fašisms.
Ir tādi, kas to saprot un ir ar to apmierināti, bet ir daudzi, kas tam netic. No tribīnes atskanēja Bandera dziedājumi, EP deputātam tika atņemta nogalinātā BĒRNA foto, runa tika pārtraukta, deputāts ar varu noņemts no tribīnes. Ko vēl vajag?! Atgādini par nepilsoņiem cik bija ziņojumu un šiem deputātiem genocīds nerūp?
Pēteris Kvjatkovskis
Стакис сшил сине-желтое полотно за счет налогоплательщиков, типа Украинкого флага, созвал депутатов думы и всех, кто highly likely хотел заработать и растянули непонятное для Латвии полотно прямо в центре Риги у памятника свободы. Отвлекать внимание народа от социальных проблем, вот задача политиков. Вот скажите, больше делать нечего, дороги в таком состоянии, что уже слюны не хватает, пенсионеры еле концы сводят, страна в таких долгах, а тут такое. Надеюсь на свои кровные или опять на деньги налогоплательщиков. И в честь чего этот праздник? Staķis par nodokļu maksātāju līdzekļiem uzšuva zili-dzeltenu audeklu, piemēram, Ukrainas karogu, piesauca domes deputātus un visus, kas, visticamāk, vēlējās nopelnīt un izstiepa Latvijai nesaprotamo audeklu pašā centrā. Rīga pie Brīvības pieminekļa. Visu dara lai Novērst cilvēku uzmanību no sociālajām problēmām, tas ir politiķu uzdevums. Sakiet, vairs nav ko darīt, ceļi ir tādā stāvoklī, ka jau siekalu nepietiek, pensionāri knapi var iztikt, valsts tādos parādos, un lūk. Ceru uz savu grūti nopelnīto naudu vai atkal uz nodokļu maksātāju naudu. Un par ko ir šie svētki?

Julija Stepanenko
Atstādinātajiem darbiniekiem ir jāatgriežas darbā un jāsaņem kompensācija par valdības kļūdu.
Agri vai vēlu, tiks atzīts, ka atstādināšana nekādā veidā neietekmēja saslimstības līmeni, bet taisni otrādi- lika cilvēkiem riskēt ar savu veselību, kuri nereti pusslimi gāja uz poti, lai tikai saglabātu iztiku.
Valdības īpašās pilnvaras ir jāatceļ. Vai zinājāt, ka pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas nekas nebeigsies? Būs joprojām spēkā Saeimas teju 2 gadus ilgais pilnvarojums valdībai lemt par jebkādiem personu tiesību ierobežojumiem: kad gribēs, būs maskas, testi, sertifikāti un visi pārējie “prieki” pat bez ārkārtējās situācijas. Šīs pilnvaras ir nesamērīgi plašas un neatbilst Satversmei.
Vilors Eihmanis  ·
Vai daži vēlētāji domāja ar galvu, kad ievēlēja par Rīgas domes deputātiem apšaubāmas reputācijas Staķi, Ievu Branti, Aliju Turlaju, Ķirsi? Tagad dzīves līmenis būtiski iet uz leju Rīgā, kamēr minētie uz citu rēķina parazitē, grūžot visu Rīgu dziļākā bardakā.
Maksims Paskevics
40 ljamus Ebreju kopienai pieskira , prezidents uz sho aizvers acis. Tapat koalicijai 50+ balsu opozija tik var zhvankstet frakcijas vaditaji pacels ikshjus pogu spaiditaji saspiedis ka frakcijas vaditaji lems. Koalicijas opozicijas sistema sevi ir izmelusi
Sandis Ģirģens
Golubeva: Netālu no Latvijas - Ukrainas robežas plāno veidot centrus iespējamo bēgļu uzņemšanai. Latvija - Ukraina aptuvenais attālums 1358 km. Pa vidu Baltkrievija. Rodas 4 centrālie jautājumi:
1) Vai ir atvērta karte? Netālu... tas ir maigi teikts.
2) Cik miljonus ieguldīs Latvija? Diez vai, ka sūtīs tikai siltās segas.
3) Golubevas kundzei ir kāds bēgļu fetišs?
4) pēdējais un pats svarīgākais: Vai Golubevas kundzei ar kolēģiem valdībā ir plāns, lai Latvijas iedzīvotāji nebēgtu no Latvijas un neprasītu patvērumu no katastrofālās valsts iekšpolitikas?
Igors Stepanovs
Skatos uz šiem pasaku tēliem… ārkitas min, pašvaldības…, iekšlietas… nu nav ar vītni kautkas kārtībā…
Normunds Edmunda Dēls Vīrs
Kad varas pārstāvji un viņu angažētie mēdiji mēģina sanaidot tautas, radīt ienaidnieka tēlu, tad viņi politizē un demonizē jebko, tai skaitā sportu...!?
No seniem laikiem, sabiedrības izvirtušajam krējumam labpaticis sarīkot arī visādas izrādes sev mīļajiem par godu...!? Cik no viņiem paši slidotu un lēkātu pa ledu...!? Tāpat kā kautos vai karotu...!?
"Rīgas siltums" pašlaik piemēro siltumenerģijas apgādes pakalpojumu gala tarifu 66,76 eiro apmērā par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet no 11.marta siltumenerģijas gala tarifu plānots palielināt līdz 74,08 eiro par MWh.

Donāts Gaidis
Viņiem nav kauna, nav sirdsapziņas. Viņi šeit atrodas uz laiku un pēc noteiktā termiņa vairs šeit nepaliks. Tāpēc dialogs šajā virzienā ir bezjēdzīgs. Ir nepieciešams pamazām lobēt tautas intereses. Iesākumā nodrošināt, lai starptautiskie uzņēmumi šeit maksātu darbiniekiem tādas pašas algas kā galvenā biroja mītnes valstī. Citādi tas ir paradokss. Par aptuveni tādām pašām cenām Rīgas Lidl alga ir 6 € stundā, bet Vācijā, piemēram, 16 € stundā. Lielajiem uzņēmumiem jāmaksā vairāk nekā mazajiem, lai nesagrautu mazo un vidējo biznesu kā valsts ekonomikas pamatu. Nodokļi ir galvenais pārvaldības instruments, un ir daudz darāmā. Kam tas pieder, nav nozīmes.


Created with WebSite X5
Назад к содержимому