Nav naudas ēšanai, bet tu turies…?

www.psiholog.lv
www.diagnostika.lv
Константин Жихарев - книги - Блог
Перейти к контенту

Nav naudas ēšanai, bet tu turies…?

Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Politikā · 13 декабрь 2020
Tags: Navnaudasēšanaibettuturies…?KonstantīnsŽiharevs
Nav naudas ēšanai, bet tu turies…?

Vēl nav izgudrots, kā atradināt cilvēkus no ēšanas (bet viņi pie tā strādā?)
Ne Latvijas prezidents, ne Ministru kabineta prezidents, ne Saeimas locekļi, ne ierēdņi, kuri mēnesī saņem vairāku tūkstošu eiro algu, joprojām nav sapratuši, ka tautai nav pietiekami daudz naudas, lai vismaz nopirktu pienacīgu pārtiku, nemaz nerunājot nodokļu, nodevas un komunāliem maksājumiem ... Kā Latvijas valdība varētu ļaut šādā situācijā pazemot Latvijas tautu (iedzīvotājus)?

Ne Latvijas Valsts prezidents, ne Ministru prezidents, ne Seimas deputāti savās runās nav aicinājuši novērst situāciju, "kā tas bija PSRS", kad cilvēkiem nepietika naudas pārtikas iegādei ...
- Un tagad tas var nebūt pietiekami, jo cilvēkiem nav pietiekami daudz naudas, lai iegādātos noteiktus pārtikas produktus par paaugstīnātājam cenām, kuras mēs novērojam tirgū un veikalos. Daudzi cilvēki nespēj samaksāt mākslīgi augstus, simtiem reižu paagstinātām maksājumus: komunālos maksājumus un īpašuma nodokļus utt. ... Daudzi cilvēki palika bez darba un bez iztikas līdzekļiem. Bankas un tiesu izpildītāji atņem to, kas cilvēkiem vēl ir palicis it kā pāri. Latvijas valdība un amatpersonas aizver acis un ausis ...
-Tā ir cilvēkiem ārkārtīgi jutīga tēma. Ienākumu samazināšanās, darba zaudējums šodienas apstākļos tas ir vienkārši nepieņemami. Kurš par to būs krimināli atbildīgs? Daži cilvēki saka, ka mēs esam politiski atbildīgi. Politiskā atbildība nav atbildība, un tā ir nulle.

- Kāpēc atbildīgās ministrijas un departamenti neveica savlaicīgus pasākumus un palaida garām situāciju ar svarīgu produktu cenu pieaugumu, kaut arī viņiem ir visi instrumenti? Viņi nepietiekami novērtēja riskus un palaida tos vaļā… Bet naudu par savu darbu saņēma regulāri…
Valdība un valdošā koalīcija pievērš acis uz LR cilvēku nepatikšanām.
Bet jautājums paliek atklāts - ko viņi darīs ar šīm nepatikšanām? Kurš tieši un par ko tērēs miljardus eiro, ko piešķīrusi Eiropas Komisija un tll.?

Līdz šim neviens no valdības nav paziņojis, ka ir jāizmanto tirgus regulēšanas instrumenti lai tautas vairākums varētu izdzīvot.
Pārtikas cenas visu laiku pieaug. Smieklīgākais ir tas, ka situācija ar naudas trūkumu pārtikai jau pavasarī bija diezgan paredzama (ļoti paredzama). Kad visa valsts tika iedzīta pašizolācijā.
Kāpēc es un daudzi citi cilvēki zina un prognozēja situāciju ... Tikai tāpēc, ka mēs dzīvojam cilvēku vidū un lieliski zinām situāciju.
Un premjerministrs atklāti teica, ka LR valsts kasē ir tik daudz naudas kā nekad nebija agrāk, LR cilvēkiem ir spēcīgs tauku slānis, tikai visādi nepamatoti cilvēki teica, ka naudas nav. Uz šī fona ierēdņi (politiskā vara) ņem papildu aizdevumus. Un kurš atdos aizņemto naudu? Kur tiek izterēta nauda? Latvijas iedzīvotāji (jaunieši) ir spiesti *labprātīgi* - ar LR varas palidzību pamest savu dzimteni. Latvijas elites algas nemazinās, bet pieaug ... Latvijas parāds nepārtraukti aug ...
Kāpēc ne valdība, ne Seimas deputāti, ne valdošā koalīcija nerunā par naudas trūkumu daudzu tautiešu (iedzīvotāju) vidū pārtikai un mežonīgo cenu un nodokļu kāpumu? Tas nozīmē, ka situācija ir patiešām bīstama un cilvēki sāka iziet ielās. Mums nav ierasts pievērst uzmanību tādiem sīkumiem kā cenu pieaugums, neadekvāti nodokļu pieaugumi, līdz tiek sasniegts kritiskais punkts, pēc kura izliekoties, ka viss Latvijā notiek ļoti labi.

Mūsu tautieši, kuri dzīvo un strādā Vācijā, kuri saņem ālgu vairākus tūkstošus eiro, ir ļoti neapmierināti ar pārtikas cenām Latvijā. Viņi saka, ka Vācijā par pārtiku maksā daudz lētāk un pārtikas kvalitāte ir daudz augstāka nekā Latvijā. Es gribētu uzdot Latvijas valdībai jautājumu - kāpēc? Un vēl viens jautājums - vai cilvēks (tautietis) ir prioritāte Latvijā?
Kāpēc Latvijā 1 kWh elektroenerģijas cena uzņēmumiem ir 0,26 eiro? Vai ar šādām elektroenerģijas cenām pakalpojumu un preču cena var būt konkurētspējīga? Kāpēc tad, ja skaitītājs rāda 0 kW, un rēķini nāk desmitos vai simtos eiro? Savienojumam un tā tālāk? Vai tas pats ir ar gāzes uzņēmumiem, īpašuma nodokļiem un tā tālāk? Vai šādas darbības nav LR valsts un birokrātijas rekets?

Uzmanības jautājums: vai jūs uzskatāt, ka situācija tiks ātri mainīta? Vai arī mēs atkal savelksim jostas? Un mēs klusēsim ... Ko jūs domājat? Kas jādara, lai saglabātu Latvijas tautu un nepārdotu ārzemniekiem latviešu tautas zemi, tādas valsts monopoltiesības kā ostas, hidroelektrostacijas, Latvenego, Latvijas gāze, Rīgas udens un citas ... Kas vispār galu galā paliks latviešu tautai - savas dzimtas zemes īpašniekiem ??? Vai tiešām vara pieder LR tautai (cilvēkiem)? Vai arī tā ir manipulācija ar iedzīvotāju apziņu?

Посмотреть исходный код:Created with WebSite X5
Назад к содержимому