Svarīgi cilvēka dzīves aspekti

Психология сознания Рига | Константин Жихарев | Дизайн сознания
Перейти к контенту

Svarīgi cilvēka dzīves aspekti

Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Psiholoģija · 21 март 2021
Tags: Cilvēcepiedzīvoglobālaspārmaiņas.Svarīgicilvēkadzīvesaspekti
Mēs dzīvojam laikmetā, kad cilvēce piedzīvo globālas pārmaiņas, kad progress attīstās milzīgā ātrumā, un mūsu ķermeņa veselība - garīgā un fiziskā - atstāj daudz ko vēlamu.
Neskatoties uz visiem sasniegumiem, atklājumiem un izpratni par daudziem noslēpumiem, tādi svarīgi cilvēka dzīves aspekti kā bezdarbs, nabadzība, iekšēja neapmierinātība un veselības stāvoklis joprojām nav līdz galam atrisināti.
Šodien mēs varam teikt, ka daudzi no mūsu sasniegumiem patiesībā nevar palīdzēt cilvēkam atrisināt šīs aktuālās problēmas. Jums tiek dota ārkārtēja iespēja pievienoties unikālu darbību, manuprāt, zināšanu un modrības darbību īstenošanai, kas ir tik nepieciešamas gan indivīdam, gan sabiedrībai kopumā.

Jums, šajā pasaulē, ir paredzēts palīdzēt ikvienam atrast sevi, iegūt brīvību un neatkarību, atvērt ceļu uz veselības saglabāšanu, atklāt savu potenciālu, atrast savu aicinājumu, likteni, padarīt savu un tautas dzīvi daudz bagātāku visās šī vārda nozīmēs.
Apkaunojošs darbs, nabadzība, mēli, korūpcija, bezdarbs ir slimības, kas skar lielāko daļu pasaules iedzīvotāju.
Viss šajā pasaulē ir savstarpēji saistīts. Mēs visi, salīdzinot ar Visumu, pārstāvam vienu ķermeni, kur katrs cilvēks ir pilnīgi noteikta šī ķermeņa daļa, noteikts orgāns. Un, ja cieš viens orgāns, tas neizbēgami ietekmē visu ķermeni.
Tas sāp visā ķermenī. Jūs, protams, atceraties āķīgo latīņu izteicienu "Vesels prāts veselīgā ķermenī". Tāpēc, ja gars ir vesels, tad ķermenis ir vesels.

Iedomājieties, ka mums apkārt ir (dzīvo) cilvēki ar lielu potenciālu, ar kuru palīdzību viņi var sasniegt neticamus panākumus jebkurā jomā! Veselības un psiholoģijas, ģimenes un mīlestības attiecību, radošo un zinātnisko jomu utt.
Bet viņi nevar atklāt savu potenciālu, un tādējādi viss “ķermenis” (sabiedrība) nesaņems kaut ko lielu, spēcīgu un skaistu! Un tad mēs paši brīnīsimies, kāpēc viss ir tik slikti!
Un viss ir tik slikti tieši tāpēc, ka cilvēks, kurš PATS nav atradis un nav izzinājis, paliek nelaimīgs JEBKUROS apstākļos, JEBKURĀS savrupmājās un ar JEBKURU naudu.
Atradis un izzinājis sevi, ieņēmis vietu atbilstoši iedzimtajām un iegūtajām zināšanām un talantiem, cilvēks ne tikai pats kļūst laimīgs un dzīvespriecīgs, bet tādējādi bagātina visus radus un draugus, biedrus - visu sabiedrību.
Tāpēc es uzskatu, ka PAŠAM ZINĀT SAVI, savus talantus, spējas un likteni ir vissvarīgākais uzdevums!
Daudzi cilvēki šodien saprot šo problēmu, bet viņi nezina, kā to atrisināt. Es uzskatu, ka nav nepieciešams izveidot pierādījumu vietu savai dzīvei, tērējot laiku bezmērķīgām "krosa sacensībām", bet gan jāmēģina kļūt par gudru cilvēku un par *minimālām izmaksām* zināt sevi, savu likteni. un efektīvi virzīties uz priekšu.

Šo vārdu būtība ir tāda, ka jūs nesteidzaties kā zvērs būrī, meklējot sevi, nepieciešamo garīgo līdzsvaru, bet spējot cīnīties par sevi, par savu ģimeni, par saviem radiniekiem un draugiem. Mums izdevās atrast un atklāt sevī tos talantus un spējas, kas ir jūsos jau kopš dzimšanas vai arī jūs tos iemācījāties savas dzīves rezultātā, kas pamazām, bet neizbēgami gūs panākumus visās jūsu dzīves jomās!
Cilvēks, kurš ir atradis un izzinājis Sevi, SAVAS spējas un talantus un ir iemācījies tos pārveidot, vairs nesteigsies no vienas puses uz otru, negaidīs krāpnieku, nodevēju rīkojumus, viņš pats varēs loģiskī domat un cels pilis gaisā, viņš pats zinās, kā sevi realizēt un kā nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi ar lielo burtu. Bet laiks aizlido zem tavām kājām… Laikā daudz nav…

Esiet gudri, pievērsiet vairāk uzmanības tam, kas sagādā patiesu prieku un padara jūs laimīgu!
Centieties nedarīt kompromisu ar SEVI. Ieklausieties sevī! Uzziniet vairāk un lasiet vairāk. Pārvietojieties vairāk, taču neaizmirstiet, ka galvenais ir nevis soļu skaits, bet gan to kvalitāte.
Vairāk mīli un cieni sevi, jo tieši tas ļaus sasniegt patiesu mīlestību, veselību un cieņu pret citiem cilvēkiem!
Esiet pārliecināts par sevi, savām spējām, bet atcerieties, ka jūs esat tikai daļa no milzīgas pasaules, bezgalīga Visuma, kas ir gatavā palīdzēt, ja dzīvojat gudri un uzticaties dzīvei un tautas vairākumām.
Es novēlu jums satikt labsirdīgus cilvēkus un patiesus draugus, lai jums būtu kāds, ar kuru dalīties savā priekā un mīlestībā!


Посмотреть исходный код:


Назад к содержимому