Uz zemes ir tikai viena tautība - būt cilvēkam ar Lielo burtu!

www.psiholog.lv
www.diagnostika.lv
Константин Жихарев - книги - Блог
Перейти к контенту

Uz zemes ir tikai viena tautība - būt cilvēkam ar Lielo burtu!

Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Politikā · 28 февраль 2022
Tags: UzzemesirtikaivienatautībabūtcilvēkamarLieloburtu
Uz zemes ir tikai viena tautība - būt cilvēkam ar lielo burtu!
Mans viedoklis. Karš.
Karš tas ir ļoti slikti un ļoti tragiski beigsies daudzam ģimenēm... Es esmu pret jebkuru karu uz zemes. Uz zemes ir tikai viena tautība - būt cilvēkam ar lielo burtu! Es iestājos par savā zemē dzīvojošo cilvēku pašnoteikšanos. Esmu pret cilvēku apspiešanu, pret viltu, korupciju un manipulācijām ar tautas vairākuma viedokli. Esmu par valsts vadītāju pieklājību, patriotismu un godīgumu. Mēs visi (LR cilvēku vairākums) izjutīsim ša kara sēkas (nodokļi, nodevas, mazas ālgas, cēnu kāpums un t.ll)...Grūti klausīties viņu stāstos par karu. Dažreiz šie jaunie karavīri raud un nekaunas no savām asarām. Bet mēs viņus nekad nesapratīsim... Kā lai nesaprastu mammu asaras, kas stāv pie obeliskiem, bērni, kuri zaudēja savus mīļos karā, karavīri, kuri atstāja savus biedrus kaujas laukos .... Viņi raud un kaut ko čukst ... Droši vien , lūdzot piedošanu par to, ka esmu dzīvs ... es cenšos to saprast. Tā noteikti ir liela nelaime, kas atnāca katrā mājā, katrā ģimenē Ukraīnā. Daudzi karavīri no pretējām pusēm gāja bojā.

Laikam neviens nav iedomājis ja ir pieņemts politiskais lēmums atbalstīt šo karu par nodokļu maksātāja naudu?, tad katrs no LR iedzivotājem maksas par šo karu un bez referenduma, bez piekrīšānas? Ša kara Oligarhi sargā savu laupījumu. Rietumu politiķi saglabā un aizsargā savu peļņu šodien un peļņu, kas nav saņemta rīt. Patiesībā nevienam jligarham neviens cilvēks nav vajadzīgs. Vajag tikai peļņu, vergu varu un valsts materiālos resursus. Katrs politiķis aizstāv savu grupējumu, no kuras siles viņš un citi barojas.

smash - sagraut


Grūti iedomāties, kādus pārbaudījumus un pārdzīvojumus 8 gadu laikā nācās piedzīvot šiem cilvēkiem un viņu tuviniekiem. Viņi dzīvoja pastāvīgās bailēs: neizgāja no mājām, pilsētas apšaudes laikā slēpās pagrabos. Man liekas, ka tiešām ir biedējoši, kad pilsētā apšauj ar lielgabaliem civiliedzīvotājus, cilvēki mirst no šāviņiem.
Piemēram, Donbasā 8 gadus ukraiņi, Zelenska un Porošenko režīmi ir nogalinājuši ne vienu tūkstoti civiliedzīvotāju - ukraiņus. 8 gadus laikā, it ka pārēduši pie sava sīles oligarhi un valsts vīri, saņemot it ka ālgu desmitiem un dažiem simtiem tukstošiem Eiro mēnesī neko neredzēja, nezināja, kaut informācija bija no visiem avotiem?
Viņi (oligarhi) nozaga desmitiem miljardu dolāru un pārskaitīja tos uz saviem personīgajiem kontiem ārvalstu bankās. Pārskaitījumi tika veikti caur Eiropas bankam. Bet Jauni puiši tiek izmantoti karā savtīgām interesēm, lai aizsargātu oligarhu korumpēto, nacionalistīsko un fašistisko varu (režimu).

Man noteikti ir žēl visu mirušo un ievainoto cilvēku, viņu ģimenes no abam pusēm. Kurš ukraīns vai cittautietis (ka pieņemts cilvēkus šķirot Latvijā) no abām pretējām pusēm tas būtu – man ļoti žēl jauno puišu un viņu ģimenes locekļus, no vienas puses un no otras....

Oligarhu nauda ārzemju kontos tiek nozagta ukraiņu tautai, viņu tēviem un mātēm, brāļiem un māsām... Daudzi ukraiņi - karavīri izglītības trūkuma dēļ to neredz, viņi nav sapratuši, ka viņiem nekā nav, un nekas nepieder.
Vis pieder oligarhem un korporācijam. Viņu zemi pārdod ārzemniekiem un viņus pašus (tautas vairākumu) izmanto kā vergu darbaspēku... Žēl, ka viņu dzīve tiek saīsināta sliktas izglītības un savas tautas pareizas vēstures nezināšanas dēļ...
Sociālajos tīklos cilvēki raksta, ka Krievijas prezidents Putins ar savu patieso runu izārstējis visu pasauli un korumpētus oligarhu klanus no covid.
Gribu vērst uzmanību uz tiem politiķiem, kuri aizstāv fašistisko vai nacionalistīsko režīmu jebkurā valstī vai citur. Ši politiķi ir vienā komandā, un viņiem ir vienalga, kā lielākā daļa cilvēku dzīvo savās un viņu valstīs, un kā valsts kopumā attīstās. Secinājumus izdariet paši, kungi... Man sāp sirds par mirušajiem.

Ziņas ar Alekseju Kazakovu. Kļuva zināms par miljardiem Ukrainas prezidenta kontā Kostarikā - ZIŅAS AR ALEKSEJU KAZAKOVU - Vairāk nekā trīs miljardi dolāru astoņu gadu laikā. ASV izdevumu Ukrainai diagramma, kas publicēta ASV valdības palīdzības portālā. Tagad tas ir aptuveni piecsimt miljonu gadā. Vairāk nekā saņem jebkura cita Austrumeiropas valsts. Skaidrs, ka tāda pumpēšana ar dolāriem ir tikai maksājums par oficiālās Kijevas rusofobisko nostāju. Ieguvēji ir arī Ukrainas elite. Ir informācija par prezidenta Volodimira Zeļenska un viņa tuvākā loka ārvalstu kontiem.

Britu politologs Lorenss Brits, izpētījis septiņu fašistu režīmu pieredzi - no Hitlera līdz Pinočetam - formulēja to kopīgās iezīmes:
14 fašisma pazīmes pēc Lorensa Brita:
1. Obsesīva patriotisma propaganda
2. Cilvēktiesību nicinoša noliegšana
3. Mītiņš pret noteiktiem kopējiem ienaidniekiem
4. Pārsvars aizsardzības tēriņos
5. Dzimuma diskriminācijas kūdīšana
6. Preses (mediju) kontroles pārņemšana
7. Apsēstība ar nacionālo drošību
8. Reliģijas un valsts saplūšana
9. Oligarhijas un partiju valsts aizsardzība
10. Darba ņēmēju arodbiedrību aizskaršana
11. Zinātņu, mākslas, cienīgas izglītības nevērība
12. Apsēstība ar kriminālvajāšanu par noziegumiem
13. Visu patērējošs nepotisms un korupcija
14. Apzināti viltotas vēlēšanas

Vai esat dzirdējuši, ko cilvēki saka par bumeranga likumu? Kurš saka, ka bumerangs neeksistē? Gudri cilvēki saka, ka bumerangs vēl nav ielidojis. Gudrība saka, ka bumerangs atlidos pie katra cilvēka, tikai dažādos laikos. Nacionālisms un fašisms vienmēr noved pie sabiedrības šķelšanās un kara uzliesmojuma. Jūs varat redzēt vēsturi.
Amerikas Savienotās Valstis visā tās vēsturē ir pastāvīgi piedalījušās karos ārzemes, intervencēs un soda operācijās. Daudzi no šiem konfliktiem bija tieša agresija pret neatkarīgām valstīm vai teritorijām. Pēc karu skaita gandrīz jebkurā laika periodā ASV ievērojami pārspēj jebkuru citu valsti, tostarp Krieviju.

Bet kā gan Latvijas valsts varēja pieņemt likumu, lai sūtītu drošā nāvē savus dēlus, glābjot alagarhu klanu intereses ārzemes? Tas man neiet galvā....Atvainojiet, vai es kaut ko nesaprotu, vai esmu izgājusi no prāta? Un kāds ir jūsu viedoklis?

Ināra Gailīte - Tie, it ka LR tautas varoņi, kuri nobalsoja PAR speciālu likumu, kad var braukt karot Ukrainas puse, varētu rādīt priekšzīmi un doties uz fronti pirmajās rindās. Iedvesmot uz varoņdarbiem... Dariet secinājumus paši.


Domāju, ka laiks visu noliks savās vietās. Un katrs saņems to, ko ir pelnījis. Nelīdzēs ne miljoni, ne miljardi. Tautas gudrība saka, ka katrs cilvēks, katra valsts ir savas laimes kalējs. Un tas, ko viņi domā un dara – viss atgriežas. Katrs savā dzīvē maksā par visu. Vai nu pēc attieksmes, vai amata, vai pēc veselības, vai pēc naudas, vai pēc dzīves...

Varbūt kāds man var parādīt kaut vienu * brīvu un neatkarīgu valsti *, no bijušajām postpadomju republikām, kas iestājās Eiropas Savienībā un šodien ir bez parādiem aligāriem, bankām? Kā šīs valstis attīstījās 30 gadu laikā? Cik rūpnīcu tika uzceltas? Cik jaunas tehnoloģijas ir ieviestas? Kā viņi attīstīja savu lauksaimniecību? Kādas ir lielākās daļas cilvēku algas un pensijas? Vai visiem iedzīvotājiem tiek nodrošināts labi apmaksāts darbs? Kā tiek nodrošināta augsti kvalificēta izglītība, sākot no bērnudārza? Cik daudz naudas tiek ieguldīts zinātnē?

Barikāžu traģiskākā diena saistībā ar Latvijas tautas brīvības un neatkarības aizstāvēšanu bija 20.janvāris, kad OMON kaujinieki mēģināja ieņemt Iekšlietu ministrijas ēku. Apšaudē Rīgas centrā gājuši bojā pieci cilvēki: skolnieks Edijs Riekstiņš, divi likumsargi Vladimirs Gomonovičs un Sergejs Konoņenko, kā arī Rīgas kinostudijas operatori Andris Šlapiņš un Gvido Zvaigzne. Kurš šodien ir pie varas? Latvijas Tauta pēc Satvēsmēs!DIENAS JAUTĀJUMS. 01.03.2019. Ko teiktu Jaroslavs Gudrais, apgriezies savā kapā, uzzinot, ka Porošenko piekārt Dombrovskim Jaroslava Gudrā ordeni? Par ko? Mans viedoklis, acīmredzot, bija klanu interešu aizstāvībai... Vai tad Latvijā nav savas tautas patriotu, izņemot politiķus, kuriem pienākas savas valsts ordeņi un medaļas?2019 g.  · Eiropas Komisija ierosināja Latvijas iestādēm pārskatīt nekustamā īpašuma nodokli pieauguma virzienā. Ir jāliek nodokļu slogs no algas uz patēriņu. Tā arī ir saprotams, jo Eiropā lielākā daļa iedzīvotāju dzīvo nomajamā mājoklī, bet mums dzīvoklis, garāža vai vasarnīca ir vienīgā reālā vērtība pēc vētrainiem 90. gadu laikmeta notikumiem. Un cik vel svešus mūsu tautai, ārzemju ierosinājumus pieņēema mūsu valdība? Bet kas ir cilvēka ideāls mūsdienās? Kas ir cilvēka etalons mūsu sabiedrībai un izglītības sistēmai? Politiķi jau nedala savu naudu, bet gan tautas naudu. Un gan jau šīs naudas pelnītāji reiz pajautās: ko jūs mums par mūsu naudu esat devuši? – Politiķu amoralitāte ir vismaz divējāda. Ja kāds politiķis gadījumā pats melo un zog, vai tas ir neārstējami? Bet tauta pat viņu balsoja? Ej nu sazini! Ja būtu zināms kāds izveseļošanās precedents…Bet ir arī pavisam citāda amoralitāte – tie, kas tīšām un mērķtiecīgi grauj mūsu tautas morālās identitātes pamatus.

2 marta 2020 g.  ·
“Progresa trūkums ir regress” - plaši pazīstamais latīņu sakāmvārds lieliski atspoguļo ierēdņu un valsts vadītāju darba principu. Fakts, ka laika gaitā cilvēki biežāk uztver nabadzību, nodokļu paaugstināšana ir ierēdņu, deputātu un cilvēku dzīvesveida noziedzīgas darbības rezultāts. Tauta pastāvīgi balso par tām pašām partijām, par vieniem un tiem pašiem cilvēkiem ... Un zināt, kas to dara? Latvijā - kas to dara? Tie, kas savulaik, juzdami pārmaiņu dvesmas, pārmeta kažoku uz otru pusi. Tajā pašā laikā melojot Latvijas cilvēkiem par to, kādi patiesībā ir viņu mērķi. Un tie mērķi nebija labi, tie nodomi bija netīri un ļauni, tā bija plānota pāreja no tā saucamās sociālistiskās iekārtas uz kapitālistisko, tikai ar skaidru nodomu ļaut tiem, kas atradās pie varas, sagrābt visus labumus, bet tautu atstāt pliku un nabagu. Paliekot nesodīti, ierēdņi un viņu vietnieki turpina veikt savas kriminālās darbības, kuru mērķis ir iznīcināt latviešu tautu un pārdot latviešu zemi. Protams, laikam ejot, notika zināmas transformācijas, bet kliķes virsuzdevums palika nemainīgs – labumi sev, tauta – lai iznīkst. Un šobrīd daudzi no tiem, kas Atmodas laikā apjāja tautu, ir pie varas, uzstājas ar kvēlām runām, bet aculieciniekus, kuri zina stāstīt patiesību, veikli nobīda malā. Viņus pat nelaiž pie vārda. Neviena VID instance nav painteresējusies, piemēram,  kā īsti Spilves pļavās reģistrētais uzņēmums pērn uzsācis arī tirgošanos ar lidaparātiem un par to saņēmis no Latvijas valsts 26,8 miljonus eiro. VID to nedrīkst atklāt ne tikai Neatkarīgajai, bet arī finanšu ministram Jānim Reiram. Viņš pavēstīja, ka arī viņam «iejaukšanās nodokļu administrācijas kompetencē ietilpstošajos nodokļu un muitas kontroles jautājumos ir aizliegta».Līdz ar to saprotama kļūst valsts nespēja izpildīt savus solījumus nodokļu maksātāju vairākumam, jo valsts kalpotāju valstī ir vairāk nekā pērn formāli pastāvošo 167 454 uzņēmumu. Otto Ozols : Aldis Bērziņš savā viedokļrakstā norāda, ka, citēju: "Kopumā summas, ko politiskā, ierēdnieciskā un tā saucamā biznesa elite ir nozagušas valsts ekonomikai, ir grandiozas. Pat ja ņemam vērā tikai Eiropas padomes minētos skaitļus, tad desmit gadu laikā tie ir 35 līdz 50 miljardi." Un, ja nebūs liela skāde, ja kāds neredzēs Krievijas TV, tad gluži pretēji – liela nelaime būs tad, ja mums liks pārrakstīt Latvijas pavisam neseno vēsturi, ko daudzi ļoti labi atceras. Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta to, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus.

Mēs, tā dēvētie tradicionālo vērtību aizstāvji, pārstāvam tautas imunitātes funkciju, mūsu tautas gribu dzīvot labos sociālajos apstākļos un pastāvēt, saglabājot savu nacionālo, morālo un reliģisko identitāti.
Daudz kas ir atkarīgs no cilvēku audzināšanas. No vērtībām, ko viņu mācīja skolā, ģimenē. Ja piemīt patiesas patriotisma vērtības savai dzimtai, tad savai tautai, ja cilvēks ir iemācījis godīgumu, līdzcietību, atbildību par savu ģimeni un savu tautu, tad Latvija nebūtu tik kritiskā stāvoklī. Šodien pie varas nonākuši cilvēki - populisti, krāpnieki, korupcionāri, kuri vēlas redzēt tikai biznesu un naudu... Vēl neviens no neatkarības laikiem nav iesniedzis priekšlikumus par cīņu pret korupciju un zagšanu īpaši lielos mērogos. Cilvēks, ierēdnis, (patriots) turas pie sava mīkstā krēsla, izpildot saimnieka (partijas? Mūsu tautiešus - latviešus gribu (?). Par tautas gribu un vajadzībām neviens neatceras un negrīb to darīt. Vai var nosaukt tādus cilvēkus kā cilvēku ar lielu burtu? Mūsu dzīve ir ļoti īsa. Visuma enerģija tā vai citādi darbojas. Vai būs slikta veselība vai cieņa no lielākās tautas daļas? Tas ir liels jautājums? Cik ilgi nešķied diegu, bet galu galā gals būs. Jebkurā valstī ekonomika, kvalitatīva izglītība, lauksaimniecība jādabū pirmajā vietā. Visas attīstītās valstis cīnās par tirdzniecības tirgiem un citu valstu resursiem...Neviens kapitalists nedos jaunu un perspektīvu tehnoloģiju kaiminiem. Kapitalisti grib izmantot jauno cilvēku resursus, zemes resursus un meklē savai precei realizācijas tirgus... Pec visadām privatizācijam (prihvatizācijam). Tautai nez kāpēc nepieder hidroelektrostacijas, gāzes krātuves, ūdensvadi? Flote? Lidmašīnas? lidostas un tā tālāk...? Lai gan to visu cēla vai maksāja par visu viņu mātes, tēvi un vectēvi. Un kas pārņēma visu šo infrastruktūru??? Loģiski un konstitucionāli, ja visa vara pieder tautai, tad arī zeme un visa infrastruktūra pieder tautai...? Un katram iedzīvotājam būtu jāsaņem prēmijas no šo objektu peļņas un darbības. Kas saņem šīs prēmijas un kur tās aiziet gar tautas degunu? Kas patiesībā notiek šodien?
Grūts laiks ir absolūti visiem, taču, lai cik necaurredzama būtu apkārt pulcējusies tumsa, kaut kur aiz tās joprojām ir gaisma - un uz to es aicinu tiekties.

Ir sākusies jauna diena – un līdz ar to jauna realitāte, kurā mums visiem vēl kaut kā ir jādzīvo... Kā tieši? Viennozīmīgas atbildes vēl nav, un šī jautājuma risinājums diemžēl sniedzas tālu ārpus personīgi kontrolējamas dzīvojamās telpas rāmjiem...
Tas viss ir taisnība, un tāpēc galvenais ir meklēt sev vismaz kaut kādu stabilitāti, pieklājību, godīgumu, patiesību un stiprināt savu aizsardzību ar jebkādiem tam pieejamajiem līdzekļiem. Un tieši to es jums šodien piedāvāju! Priekšā ļoti īpašs periods, kas spēj radīt neskaitāmus CERĪBU STARUS un izlauzties cauri apkārt valdošajam haosam.

Сара Вагенкнехт о Путине, НАТО, США    https://www.youtube.com/watch?v=OokrsOIfO18
Kasi r briviba  https://gramata.rantan.lv/blog/index.php?id=00000001C


Dainis Grūbe-@DainisGrube/ - Starp citu, nevienam no “atbrīvotājiem” nav vēl ienākusi prātā doma, ka cilvēki, kas ir spiesti bēgt no Ukrainas, neskrien uz “atbrīvotāju” valsti, bet gan otrā virzienā?

Created with WebSite X5
Назад к содержимому