Ziemassvētku apsveikums - Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs

MY BLOG | Константин Жихарев| Konstantīns Žiharevs
Перейти к контенту

Ziemassvētku apsveikums

"Laimīgu Jauno gadu un priecīgus Ziemassvētkus! Apsveikumi no psihologa Konstantīna Žihareva"

Dārgie draugi, tautieši un tuvinieki!

No visas sirds un ar tīru sirdsapziņu apsveicu Jus Ziemassvētkus!

Novēlu priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2024. gadu!

Lai tas ir neaizmirstams, brīnumu un pārticības piepildīts katram no jums!


Drīz tuvojas Ziemassvētki, Jaunais 2024. gads un atkal daudziem no mums - pareizticīgo Ziemassvētki, un līdz ar šīm dienām (svētkiem) pienāks brīnišķīgs laiks - laiks jauniem sākumiem, cerībām, lēmumiem, darbībām un vēlmēm. Domas piepildītas ar cerību, sirdis ar prieku, dvēseles ar vēlmi dzīvot vēl gaišāk un bagātāk, mīlēt un būt mīlētam, ir brīnišķīgi, ja ir līdzīgi domājoši cilvēki un kad tu jūti sava tuvākā plecu.

Ļaujiet sev šajos brīžos noticēt saviem spēkiem, talantiem un spējām. Lai jūsu katra diena ir piepildīta ar lieliem darbiem, uzvarām, darbiem un prieku. Lai katrs jūsu spertais solis sniedz jums gandarījumu un jēgu.

Šajā maģiskajā sezonā, kad dienas ir piepildītas ar gaismu un siltumu, es vēlos novēlēt ikvienam no jums prieku un laimi katrā mirklī. Lai Ziemassvētki un Jaunais gads ienes jūsu mājās gaišas emocijas, cerību uz labāko un bezgalīgām iespējām.

Veselība ir visa mūsu darbības pamatā. Lai tas jaunajā gadā ir stiprs kā tērauds un dod enerģiju piepildīt jūsu lolotākās vēlmes. Lai gudrība vienmēr vada jūs pa pareizo ceļu, palīdzot pārvarēt grūtības un pieņemt pareizos lēmumus.

Draugi, mēs dzīvojam globālu pārmaiņu laikā, un mūsu empātija un rūpes vienam par otru ar katru dienu kļūst arvien spēcīgākas un pieprasītākas. Lai mūsu sirdis ir laipnības un sapratnes pilnas un lai mūsu rīcība nes gaismu un siltumu apkārtējiem.

Veiksme ir uzticīgi pavadoņi tiem, kas tic sev un nebaidās kopā ar visiem cīnīties par taisnību un cilvēciskām vērtībām. Lai katrs no mums ir pārmaiņu aģents, ieviešot pozitīvas pārmaiņas mūsu pasaulē.

Mīļie, lai nākošais gads nes jaunas pašattīstības iespējas, gaišus prieka mirkļus un lai tas piepildās ar cerības un laimes stariem.

Jaunais gads ir iespēja sākt no jauna ar tīru lapu. Šis ir laiks, lai īstenotu savas ieceres, atklātu savus talantus, liktu lietā savas gudrības un zināšanas savā un citu labā.

No visas sirds novēlu jums šo gadu satikt ar smaidu sejā, ar tiem cilvēkiem, kuri jums ir mīļi un kuriem uzticaties, ar cerību sirdī un ticību savam potenciālam. Lai 2024. gads ir priecīgu notikumu, negaidītu pārsteigumu un lielisku sasniegumu piepildīts. Lai jūs ieskauj mīlestība, patiesi draugi un veiksme, un lai dzīves likstas tikai stiprina jūsu gribu, vēlmes, rīcību un pievieno gudrību.

Mēs esam svētīti, kad drošu sirdi un gaitu
Ejam ērkšķaino dzīves ceļu ar prieku dvēselē.
Kad nešķīstās šaubas mums nesagrauj ticību,
Kad sūrais kārdinājumu mirklis un neizbēgama krišana
Nav kavēklis mūsu ceļā. Un atkal mēs esam gatavi
Droši soļot pretī nezināmās zemes vārtiem.

Mēs redzam, cik konsekventi un stabili mūsu laikā šajā zemē tiek sētas cilvēku un tautu naids un naida sēklas. Mēs redzam, ar kādu trakulīgu rūgtumu Eiropā tiek iznīcināts un izskausts viss, kas saistīts ar uzvaru pār fašismu, nacismu, koloniālismu, krievu kultūru, krievu valodu. Ne visi mūsu tautieši atbalsta šo vājprātu, taču, baidoties no apsūdzībām par “nelojalitāti”, viņi slēpjas, pagaidām ir vajāti un klusē. Filozofija un gudrība saka, ka cilvēks uz lauka nav viens karotājs. Tikai kopā mēs varam sasniegt taustāmus rezultātus un sociālo taisnīgumu.

Novēlu jums dvēseles atjaunošanos, gaišus mirkļus un harmoniju ar sevi un pasauli šajā īpašajā periodā. Lai saule vienmēr apgaismo jūsu dienas, piepildot tās ar siltumu un labklājību.

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2024. gadu, dārgie draugi!

Šajās gaišajās dienās vēlos novēlēt jums mieru un visu labako, mīlestību un laimi, labklājību, panākumus un stipru veselību.

Lai šie burvīgie svētki piepildīs jūsu dzīvi ar gaismu, siltumu, prieku un labklājību. Lai jūsu eņģelis sargā jūs un jūsu tuviniekus no visām nelaimēm, bet dvēselē valda ticība, miers un žēlastība.

Vēlu jums mieru un gudrību, godīgumu katrā mājā, katra ģimenē, laipnību, saprašanos, piestātni, mīlestību, laimi, dvēseles līdzsvaru, panākumus visos mūsu dzīves virzienos, lielāku prieku, stipru veselību un visus labumus! Lai attaisnojas visas cerības un piepildās vislabākie sapņi! Ar gaišiem svētkiem!

Ziemassvētku tradīcijas liecina par to, ka svētkus pavada vistuvāko un tuvāko cilvēku aprindās. Gribas dalīties ar prieku un svētību ar ģimeni un draugiem. Gribas rādit izprastu radiniekiem un tuviniekiem, ka tie nav vientulīgi šajā sarežģītajā pasaulē.

Rietumos ir pieņemts apsveikt uzreiz ar diviem svētkiem – ar jaunu gadu un Ziemassvētkiem! Tāpēc pieņemiet šos apsveikumus arī no manis.

“We wish you a Merry Christmas and A Happy New Year” (“Mēs novēlam priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu.”).

Tiem, kuri nav paspējuši – vai nav gribējuši – apsveikt radiniekus un tuviniekus ar Ziemassvētkiem iepriekš, piedāvāju par to padomāt.

Lai Ziemassvētki iet uz jūsu māju,
Līdzi paņem visu, kas ir svēts!
Lai Smiekli, prieks ir tajā mājā,
Daudz svētas Laimes būtu klāt

Šajos gaišajos svētkos es vēlos novēlēt redzēt tikai labu apkārtējā pasaulē un atrast cilvēkiem visu labu, dot cerību tuviniekiem un piepildīt savus sapņus, patiesi ticēt un nekad neaizmirst par vienkāršu cilvēka laimi. Es novēlu jums novērtēt visu, kas jums ir, un izbaudīt katru dzīves mirkli.

Konstantīns Žiharevs
Apsveicu
Мои книги — рассказывают о том, как преодолеть трудности, отчаяние, поверить в себя и стать счастливым и здоровым человеком
Manas grāmatas runā par to, kā pārvarēt grūtības, izmisumu, noticēt sev un kļūt par laimīgu un veselīgu cilvēku
© Pages 2024.
Психолог Рига | Константин Жихарев:
Путь исцеления для вашего здоровья
Назад к содержимому