Ziemassvētku apsveikums - Psiholog Riga|Konstantins Ziharevs

Помоги себе и сможешь Внутреннее понимание и знание поможетвам перенести все тя­готы жизнисо спокойствием и уравновешенностью.Это не значит, что в жизни у Вас не будетпроблем и разочарований, просто у вас будетсила преодолеть и разрешить эти проблемыуверенно и спокойно. Ваше здоровьев ваших руках. Ты прислушайся к сердцуоно всё знает. Ты посмотри на небооно всё понимает. Слушай своё сердце,и ты никогда не ошибешься - у тебя просто не получится ошибиться! помочь ближним

Пусть Ваша жизнь всегда будет светла
Перейти к контенту
Dārgie draugi, tautieši un tuvinieki!

No visas sirds un ar tīru sirdsapziņu apsveicu Jus Ziemassvētkus!

Šajās gaišajās dienās vēlos novēlēt jums mieru un visu labako, mīlestību un laimi, labklājību, panākumus un stipru veselību.

Lai šie burvīgie svētki piepildīs jūsu dzīvi ar gaismu, siltumu, prieku un labklājību. Lai jūsu eņģelis sargā jūs un jūsu tuviniekus no visām nelaimēm, bet dvēselē valda ticība, miers un žēlastība.

Vēlu jums mieru un gudrību, godīgumu katrā mājā, katra ģimenē, laipnību, saprašanos, piestātni, mīlestību, laimi, dvēseles līdzsvaru, panākumus visos mūsu dzīves virzienos, lielāku prieku, stipru veselību un visus labumus! Lai attaisnojas visas cerības un piepildās vislabākie sapņi! Ar gaišiem svētkiem!

Ziemassvētku tradīcijas liecina par to, ka svētkus pavada vistuvāko un tuvāko cilvēku aprindās. Gribas dalīties ar prieku un svētību ar ģimeni un draugiem. Gribas rādit izprastu radiniekiem un tuviniekiem, ka tie nav vientulīgi šajā sarežģītajā pasaulē.

Rietumos ir pieņemts apsveikt uzreiz ar diviem svētkiem – ar jaunu gadu un Ziemassvētkiem! Tāpēc pieņemiet šos apsveikumus arī no manis.

“We wish you a Merry Christmas and A Happy New Year” (“Mēs novēlam priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu.”).

Tiem, kuri nav paspējuši – vai nav gribējuši – apsveikt radiniekus un tuviniekus ar Ziemassvētkiem iepriekš, piedāvāju par to padomāt.

Lai Ziemassvētki iet uz jūsu māju,
Līdzi paņem visu, kas ir svēts!
Lai Smiekli, prieks ir tajā mājā,
Daudz svētas Laimes būtu klāt

Konstantīns
pārbaudi savas kaites un slimības, neejot pie simtiem ārstu
Viņpasaulē ar cieņu

Apbedīšanas pakalpojumiКонсультации психолога

Психологическая помощь

Назад к содержимому