Ziemassvētku apsveikums - Psiholog Riga |Konstantins Ziharevs

Мои книги
Константин Жихарев опытный психолог
Дизайн
сознания
Перейти к контенту
Dārgie draugi, tautieši un tuvinieki!

No visas sirds un ar tīru sirdsapziņu apsveicu Jus Ziemassvētkus!

Šajās gaišajās dienās vēlos novēlēt jums mieru un visu labako, mīlestību un laimi, labklājību, panākumus un stipru veselību.

Lai šie burvīgie svētki piepildīs jūsu dzīvi ar gaismu, siltumu, prieku un labklājību. Lai jūsu eņģelis sargā jūs un jūsu tuviniekus no visām nelaimēm, bet dvēselē valda ticība, miers un žēlastība.

Vēlu jums mieru un gudrību, godīgumu katrā mājā, katra ģimenē, laipnību, saprašanos, piestātni, mīlestību, laimi, dvēseles līdzsvaru, panākumus visos mūsu dzīves virzienos, lielāku prieku, stipru veselību un visus labumus! Lai attaisnojas visas cerības un piepildās vislabākie sapņi! Ar gaišiem svētkiem!

Mēs esam svētīti,
Kad drošu sirdi un gaitu
Ejam ērkšķaino dzīves ceļu
Ar prieku dvēselē.
Kad nešķīstās šaubas
Mums nesagrauj ticību,
Kad sūrais kārdinājumu mirklis
Un neizbēgamā krišana
Nav kavēklis mūsu ceļā.
Un atkal mēs esam gatavi droši soļot
Pretī nezināmās zemes vārtiem...

Ziemassvētku tradīcijas liecina par to, ka svētkus pavada vistuvāko un tuvāko cilvēku aprindās. Gribas dalīties ar prieku un svētību ar ģimeni un draugiem. Gribas rādit izprastu radiniekiem un tuviniekiem, ka tie nav vientulīgi šajā sarežģītajā pasaulē.

Rietumos ir pieņemts apsveikt uzreiz ar diviem svētkiem – ar jaunu gadu un Ziemassvētkiem! Tāpēc pieņemiet šos apsveikumus arī no manis.

“We wish you a Merry Christmas and A Happy New Year” (“Mēs novēlam priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu.”).

Tiem, kuri nav paspējuši – vai nav gribējuši – apsveikt radiniekus un tuviniekus ar Ziemassvētkiem iepriekš, piedāvāju par to padomāt.

Lai Ziemassvētki iet uz jūsu māju,
Līdzi paņem visu, kas ir svēts!
Lai Smiekli, prieks ir tajā mājā,
Daudz svētas Laimes būtu klāt

Šajos gaišajos svētkos es vēlos novēlēt redzēt tikai labu apkārtējā pasaulē un atrast cilvēkiem visu labu, dot cerību tuviniekiem un piepildīt savus sapņus, patiesi ticēt un nekad neaizmirst par vienkāršu cilvēka laimi. Es novēlu jums novērtēt visu, kas jums ir, un izbaudīt katru dzīves mirkli.
Konstantīns
Apsveicu
Назад к содержимому